Voščilo

V tej čarobni sezoni, ki nas objema s toplino družine, radosti in medsebojnega povezovanja, želim deliti z vami posebno voščilo. Naj bo prihajajoči čas ne le sezona daril, temveč tudi priložnost za dragoceno povezovanje in čas, posvečen drug drugemu.

Vabim vas, da si vzamete trenutek, da se nasmehnete svojemu otroku, poklepetate s sošolci vaših otrok ali s sosedi, ter ustvarite dragocene spomine s tistimi, ki jih imate najraje. V tem hitrem tempu življenja je pomembno, da se ustavimo in si vzamemo čas za tihe trenutke, ki nas napolnijo s srečo in ljubeznijo.

Naj bo vaš dom napolnjen z radostjo, ljubeznijo in toplino v tem prazničnem času. Želim vam vesele božične praznike, polne smeha in ljubezni, ter srečno novo leto 2024, ki naj vam prinese obilje sreče, zdravja in uspehov.

Suzana Plemenitaš, ravnateljica