Zahvala in voščilo

Dragi učenci, spoštovani starši, cenjeni sodelavci.

Za nami je štiri tedne poučevanja na daljavo.

Dragi učenci, hvala vam za vašo odzivnost ter zavzeto delo, ki ga pokažete pri delu v spletnem okolju. Hvala za vso pozitivno energijo in nasmehe, ki sem jih bila deležna preko video konferernc z vami. Vesela sem tudi vaše neizmerne želje, da se čimprej vidimo v »pravi šoli« in dobre predloge za izboljšanje dela na daljavo.

Spoštovani starši, hvala za vso podporo vašim otrokom, hvala za dobro komunikacijo z učitelji, hvala za hitro sprotno reševanje tehničnih težav. Velik hvala vsem, ki imate otroke v 1. in 2. razredu, saj ste otrokova »desna roka« in pomočniki učiteljic. Neizmerno smo vam hvaležni za vaše sodelovanje in ves vaš trud.

Cenjeni sodelavci, hvala, da se v teh dneh trudite, pripravljate gradiva in komunicirate z učenci od jutra do večera oz. vedno, ko vas potrebujejo. Po mnenju učencev ste »ful fajn«, ne nalagate preveč nalog in niste prezahtevni pri ocenjevanju.

Tudi sama upam, da se vsaj ob koncu šolskega leta srečamo v šolskih klopeh in skupaj zaključimo šolsko leto.

Vsem želim lepe velikonočne praznike.

Suzana Plemenitaš, prof., ravnateljica

#ostanimodoma #skupajzmoremo #ucenjenadaljavo