Vabilo na 3. roditeljski sestanek

vabim Vas na 3. skupni roditeljski sestanek, ki bo v četrtek, 30. 5. 2019, ob 16.30, v jedilnici šole.

Dnevni red:

1. Predstavitev mednarodnih izmenjav učencev v prihodnjem šolskem letu
  2. Okrogla miza

Španski pregovor pravi: ‘Več stori, kdor želi, kakor kdor zmore.’

Strokovni delavci OŠ Dobje želimo našim in vašim otrokom omogočiti čim pristnejše medkulturne izkušnje, zato že nekaj časa sodelujemo v programu Erasmus+. V okviru projekta bomo s prihodnjim šolskim letom pričeli z mednarodnimi izmenjavami učencev, ki so v celoti financirane z Evropskimi sredstvi.

V prihodnjem tednu imamo priložnost gostiti učitelje hrvaške, španske in romunske osnovne šole. Gre za partnerje, ki bodo gostitelji naših otrok.

Vabimo Vas, da se nam pridružite na predstavitvi, ki jo bodo izvedli gostje ter okrogli mizi, ki bo namenjena vašim vprašanjem. Poskrbljeno bo tudi za prevajanje.

Z lepimi pozdravi,

Suzana Plemenitaš, prof.,