Prvi šolski dan

Spoštovani starši, dragi učenci,

kot vsako leto, so tudi tokrat počitnice prehitro minile. V četrtek, 1. 9. 2022, pričnemo s prvim šolskim dnem v novem šolskem letu.

Na prvi šolski dan se zberemo ob 7.30 na igrišču, kjer vas bodo pričakali ravnateljica in vaši učitelji. Po uvodnem pozdravu boste imeli do malice razredno uro z razredničarko ali razrednikom. Po malici bo potekal pouk po urniku. Na kosilo se morate prvi dan prijaviti.

Prvošolčki pridete v telovadnico šole s starši ob 10. uri. Razredničarka Magda in učiteljica Mateja vas nestrpno pričakujeta, Lili in Bine pa vam pripravljata kup prijetnih presenečenj.

Z razvozi bomo pričeli ob 12.50.

Minibus dovzi

Minibus razvozi

Vsi učenci vstopate v šolo skozi glavni vhod. Starši učencev razredne stopnje svoje otroke pospremite do glavnega vhoda, kjer jih ob koncu pouka tudi prevzamete, v kolikor ne gredo na šolski razvoz.

Veselimo se srečanja z vami!