Prvi šolski dan v šolskem letu 2020/21

Počitnice so prehitro minile, v torek, 1. 9. 2020, pričnemo s prvim šolskim dnem v novem šolskem letu. S poukom pričnemo ob 7.30. Jutranje varstvo bo potekalo od 6. ure, podaljšano bivanje od 12. do 16. ure.

Prvi šolski dan bo tokrat zaradi varnostnih priporočil NIJZ in okrožnice MIZŠ potekal malo drugače. Učenci greste takoj po prihodu v šolo v svojo matično učilnico. V skupnih prostorih je obvezan uporaba mask za vse učence. Starše prosimo, da imajo zlasti mlajši učenci svoje pralne maske.

Dve šolski uri boste imeli razredno uro z razredničarko. Po malici bo potekal pouk po urniku. URNIK 2020/21.

Prvošolčki pridete v šolo s starši ob 10. uri. Razredničarka Magda ter učiteljica Nataša vas nestrpno pričakujeta v telovadnici šole.

Malica bo po razredih, kosilo po posebnem vrstenm redu. Vsa navodilo vam bodo podali razredniki. Po malici bo potekal pouk po urniku.

Z razvozi bomo prvi šolski dan pričeli ob 13.20, vse ostale dni v prvem tednu ob 14.20.

Urnik dovozov in razvozov (spodaj) smo prestavili za eno vožnjo naprej (razen obeh predvoženj razvozov).

Veselimo se ponovnega srečanja z vami!