Prvi šolski dan v šolskem letu 2019/20

Počitnice so prehitro minile, v ponedeljek, 2. 9. 2019 pričnemo s prvim šolskim dnem v novem šolskem letu. Za prvi šolski dan smo pripravili presenečenje – šolska jedilnica ima popolnoma novo podobo.

Prvi šolski dan bo potekal po ustaljenem redu. Ob 7.30 se zberemo v jedilnici, kjer vas bodo pričakali ravnateljica in vaši učitelji. Dve šolski uri boste imeli razredno uro z razredničarko. Po malici bo potekal pouk po urniku. URNIK 2019/20.

Prvošolčki pridejo v šolo s starši ob 10:00. Razredničarka Magda ter učiteljica Bojana  jih nestrpno pričakujeta, Lili in Bine pa pripravljata kup prijetnih presenečenj.

Po malici bo potekal pouk po urniku, ravno tako kosilo (na katerega se prvi dan prijavite) in OPB. Z razvozi bomo prvi šolski dan pričeli ob 13.20, vse ostale dni v prvem tednu ob 14.20.

Urnik dovozov in razvozov (spodaj) smo prestavili za eno vožnjo naprej (razen obeh predvoženj razvozov).

dovozi 2019_20  razvozi 2019_20

Veselimo se ponovnega srečanja z vami!