Prvi šolski dan v šolskem letu 2018/19

Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Počitnice so prehitro minile, v ponedeljek, 3. 9. 2018 pričnemo s prvim šolskim dnem v novem šolskem letu. Za prvi šolski dan smo izpolnili dolgo pričakovano obljubo – čakajo vas nove omarice.

Prvi šolski dan bo potekal po ustaljenem redu. Ob 7.30 se zberemo v jedilnici, kjer vas bodo pričakali ravnateljica in vaši učitelji. Dve šolski uri boste imeli razredno uro z razredničarko. Po malici bo potekal pouk po urniku. URNIK 2018/19.

Prvošolčki pridejo v šolo s starši ob 16:00. Razredničarka Magda ter učiteljici Lea in Polona jih nestrpno pričakujejo, Lili in Bine pa pripravljata kup prijetnih presenečenj.

Po malici bo potekal pouk po urniku, ravno tako kosilo (na katerega se prvi dan prijavite) in OPB. Z razvozi bomo prvi šolski dan pričeli ob 13.15, vse ostale dni v prvem tednu ob 14.15.

Urnik dovozov in razvozov je v prvem tednu enak kot preteklo leto, drugi teden šolskega leta bodo potekali prevozi po novem urniku, ki bo pravočasno objavljen na spletni in fb strani šole.

Veselimo se ponovnega srečanja z vami!